Poznajmy się
Kursy

jacy jesteśmy

Nasz kameralny charakter sprawia, że każdy uczeń niezależnie od wieku – czuje się wyjątkowo.

Indywidualne podejście to nasza dewiza. Dzięki niemu, w naszej szkole nie tylko poznajesz język, ale także tworzysz trwałe więzi z naszym zespołem lektorów oraz innymi uczniami. Pamiętaj – jesteś istotną częścią naszej grupy i naszej społeczności.

nasze miejsce

Nauka w tak pięknym miejscu jak Nikiszowiec jest niepowtarzalnym doświadczeniem. W otoczeniu zabytkowych kamienic, malowniczych uliczek i klimatycznych kawiarni odkrywasz język na nowo, zanurzając się w atmosferze niezwykłej przeszłości, przenikającej się z tętniącą życiem nowoczesnością. Każda lekcja staje się wyjątkowym spotkaniem, które inspiruje
i motywuje do nauki!

Z nami możesz więcej!

Oferujemy wiele możliwości, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel językowy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdziesz
odpowiedni kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje zajęcia grupowe, które sprzyjają nauce w towarzystwie rówieśników oraz zajęcia indywidualne, gdzie koncentrujemy się na Twoich potrzebach i tempie nauki.
Belle Parole to nie tylko szkoła, ale także poczucie sąsiedztwa. Wspólnie organizujemy wydarzenia i spotkania, spędzamy czas, a co najważniejsze uczymy się od siebie nawzajem.